Rodzaje włosów

Włosy słowiańskie i rosyjskie dziewicze - naturalne, najwyższej jakości włosy dostępne na rynku. Świetnie się układają, są lekkie i miękkie. Te dwa rodzaje włosów są do siebie bardzo zbliżone pod względem struktury. Można na nich stosować zabiegi chemiczne takie jak farbowanie, tonizacja koloru, trwała. Włosy dziewicze występują od prostych do mocno kręconych, o długości od 20 do 60 cm. Ze względu na swoją jakość i trudności w zdobyciu długie włosy dziewicze są wyceniane bardzo wysoko. Polecam je wymagającym klientkom, dla których jakość włosów stoi na pierwszym miejscu a cena ma mniejsze znaczenie.

Włosy europejskie - to włosy naturalne, bardzo wysokiej jakości. Bardzo gładkie i lśniące, zazwyczaj lekko falujące. Na ten rodzaj włosów nie powinno się stosować zabiegów chemicznych takich jak farbowanie, trwała lecz można je jedynie poddać tonizacji koloru. Włosy te występują w długości od 30 do 50 cm. Włosy europejskie polecam klientkom, które chcą mieć włosy naturalne ale za średnią cenę.

Włosy indyjskie – naturalne, dobrej jakości, mocne. Ich wytrzymałość jest porównywalna do włosów dziewiczych lecz są one grubsze dlatego nie dla każdego odpowiednie. Można je poddawać zabiegom stylizacji i lekkiej tonizacji koloru. Włosy te występują w długości od 30 do 50 cm. Włosy europejskie polecam klientkom, które chcą mieć włosy naturalne ale za niższą cenę.

Włosy azjatyckie (standard) - średniej jakości włosy naturalne. Struktura włosa jest zupełnie prosta. Są one ciężkie i sztywne, idealnie dla osób o prostych, grubych włosach. Wymagają intensywnej pielęgnacji przy użyciu odpowiednich produktów . Przy włosach azjatyckich nie należy stosować żadnych zabiegów chemicznych ponieważ pozbawione są naturalnej łuski. Występują w długości od 40 do 50 cm. Polecam je osobom o włosach naturalnie całkowicie prostych, grubych, w takich przypadkach nie jest konieczne ich codzienne modelowanie ponieważ naturalnie się układają. Są to tanie włosy.

Włosy syntetyczne – zaletą ich jest to, że są bardzo miękki i lekkie oraz najtańsze na rynku. Dostępne są o fakturze prostej, falującej, kręconej. Włosy te występują w długości od 50 do120 cm. Włosy syntetyczne nie mogą być poddawane jakimkolwiek zabiegom chemicznym.

Joomla templates by a4joomla